Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,53 zł , zmiana od tamtej pory: 47,56%

Re: LOL MARŻA ZYSKU NETTO W 3Q i 4Q jednak niższa niż w wariancie...

Zgłoś do moderatora
Szanowne dziecko. Jeżeli nie zauważyłeś to wojna trwa. Mamy światowy kryzys finansowy i szalejącą inflacje. $ jest najwyższych poziomach od 30 lat. Także tak. Nadal mamy skrajnie pesymistyczny scenariusz jeżeli chodzi o otoczenie dla ASBIS i pomimo tego zakładam, że przebiją 55mln $ zysku netto - nic się nie zmieniło (a i może uda im się zrobić wynik w granicach 60mln $ o czym napisałem)

Miesiąc po tym kiedy dałem prognozę 55mln $ zysku (choć dysponując dużo większą wiedzą niejaki Viscardi prognozował 36,5mln $ zysku a nawet mają jeszcze lepszy obraz sytuacji czyli wydając prognozę w kwietniu i wiedząc, że ASBIS radzi sobie dużo lepiej prognozuje 47,5mln $ zysku netto)

Naprawdę bawią mnie co raz bardziej te krzyki z piaskownicy xD

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS 0,47% 21,44 2023-02-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.