Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,53 zł , zmiana od tamtej pory: 87,20%

Re: ZAŁOŻENIA, YOU FULL, ZAŁOŻENIA!

Zgłoś do moderatora
Najśmieszniejsze jest to, że rok temu kiedy pisałem o 300mln PLN (w lipcu) zysku w 2021 roku były te same teksty. Takie same głupie wpisy. Takie same krzyki.

Dlatego zachęcam wszystkich. Usiądźcie - zróbcie własną prognozę. Przyjmijcie założenia i ją opublikujcie. Oczywiście wymaga to trochę pracy i wiedzy ale co tam - ale będzie co porównywać.

Natomiast jeżeli nie potraficie tego zrobić to podziękujcie i skorzystajcie z tego, że ktoś odwala za was kawał roboty - bo prognozy przewyższają założenia analityków, na których opiera się konsensus.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS 0,22% 27,20 2023-11-30 14:43:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.