Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,50 zł , zmiana od tamtej pory: 52,55%

Re: @fif_111

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-09-05 o godz. 10:06 przezniczak napisał(a):
> Dziecko... napisałem, że 2,2mld prychodów i 55mln zysku netto to minimum.

No właśnie! I to jest właśnie NAJMNIEJ MĄDRĄ rzeczą jaką napisałeś do tej pory (pomijając twoje szacunki 1mld zysku MRC w 2021 i 0,5mld w 2022). heheheh

W skrajnie negatywnym sceriuszu, który rozpisałeś, IDIOMATYZMEM jest przewidywanie HISTORYCZNIE wysokiej marży netto.
Dotarło? Jak nie to niestety nie potrafię ci pomóc...wybacz :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS 1,10% 22,12 2023-01-27 17:00:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.