Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,36 zł , zmiana od tamtej pory: 53,20%

Re: @fif_111

Zgłoś do moderatora
Drogie dziecko - najwyraźniej nie znasz danych historycznych z ostatnich 3-4 lat. Nie wiesz jak marże z poprzednich lat przekładały się w na następne kwartały. Ogólnie to Ty poza jedzeniem piasku mało wiesz.

Gdyby nie one-off w postaci 2mln $ pomocy dla Ukrainy to marża zysku netto po H1 wynosi 2,4%

Jeżeli prześledzisz ostatnie kilka lat to zauważysz, że marża w Q1 i Q2 praktycznie w każdym roku była wyższa lub równa średniej marży netto z całego poprzedniego roku.

A teraz zrób sobie babkę na śniadanie z piasku xD

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS -0,90% 22,00 2023-02-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.