Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,53 zł , zmiana od tamtej pory: 87,06%

Re: @zen_on - o tragicznej prognozie PRZEZNICZAKA cd

Zgłoś do moderatora
Prognoza zrobiona 27.02

Po H1

Przychody

Moja prognoza 1166mln było 1211 (różnica 4%)

Zysk

Moja prognoza 29,3mln było 27,1mln (uwzględniając 2mln $ pomocy dla Ukrainy, o których w tym dniu nie mogłem wiedzieć daje wynik 27,3mln czyli różnica 0,7%)

Dzięki. Jak na to, że robiłem to 3 dni po rozpoczęciu wojny kiedy absolutnie wszyscy pisali o stratach, odpisach i nie wiadomo jakich kataklizmach to naprawdę całkiem nieźle mi poszło. Także dziękuje Tobie za ten post xD

Mam nadzieje, że co kwartał będziesz wrzucał takie rzeczy aby pokazać ludziom, że można robić prognozy dużo lepiej niż analitycy jak tylko ma się tylko jakąś większą znajomość spółki xD

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS -0,95% 27,18 2024-02-23 17:03:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.