Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,37 zł , zmiana od tamtej pory: 85,80%

Re: JADĄ CHŁOPCY RADAROWCY

Zgłoś do moderatora
Z IR geniuszu. Wystarczy zadawać pytania. Podadzą Tobie informację odnośnie marży w danym kraju za cały rok. Choć domyślam się, że telefon czy wysłanie maila was przerasta.

Z tego samego źródła wiem o % przychodów i zysków jeżeli chodzi o marki własne w 2021 i w tym roku.

Oczywiście wam pozostaje pajacowanie na forum i zastanawianie się jak to jest możliwe że ktoś może coś wiedzieć xD

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS -0,82% 26,70 2024-02-28 17:00:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.