Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,31 zł , zmiana od tamtej pory: 98,88%

Re: @fif_111

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-09-05 o godz. 09:23 przezniczak napisał(a):
> > Najwyższa historycznie marża zysku netto była w Q3 2021 - 2,7%. oraz w Q4 2021 - 3%

A pan analityk medyczny nie zauważył, że podaję najwyższą ROCZNĄ marżę?
Odnoszę się do twojego mizernej ROCZNEGO analliza...
Pomyśl zanim coś opublikujesz, odczekaj 15min przed kliknięciem w "wyślij", przeczytaj raz jeszcze a na pewno uda ci się ograniczyć ilość autozaorań.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS 0,00% 28,46 2024-02-21 12:15:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.