Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,98 zł , zmiana od tamtej pory: 47,66%

Re: Shined81

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-09-04 o godz. 14:54 ~Shined81 napisał(a):
> Szanuj ludzi, a nie nazywają ich dziećmi.
> > W INNYM WYPADKU każdy twój post będę sekowal z całej mocy.
> > Miłej niedzieli.

Wielu uzytkownikow forum przez lata zapracowalo na brak szacunku; przestalem tu bywac regularnie chyba jakos w 2020, ale nie pamietam Cie z tamtych czasow.

Brakuje Ci duzo kontekstu. Zreszta, zlosliwosci i przytyki kolegi przezniczaka (ktory jako jeden z niewielu pisze tutaj faktycznie rzeczowe watki) sa niczym w porownaniu do wiecznej krucjaty kolegow Andrzej vs maskopatol vs donb vs prof_wiatr (vs paulinka ostatnio?). Jesli chcesz zrobic cos dobrego dla forum to zacznij sekowac ich - jak krucjata sie skonczy i kolega przezniczak bedzie wtedy dalej niemily to chetnie do Ciebie dolacze i go naprostujemy, co Ty na to? :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS 1,10% 22,12 2023-01-27 17:00:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.