Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,35 zł , zmiana od tamtej pory: 54,15%

Re: @Fif - daj se siana

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-09-05 o godz. 10:20 _mietek_ napisał(a):
> Nie uważasz, że czas na krytykowanie prognozy z lutego był w lutym.

Nie mam aktualnie czasu(straciłem za dużo na wyciaganie głowy zaora z pieluchy) więc tylko odnośnie tego co powyżej.
Czas jest jak najbardziej odpowiedni, gdyż autozaor przechwala się, że jego prognozy się sprawdzają podając te 55mln z prognozy najbardziej pesymistycznej i porównuje do tego co się aktualnie realizuje, a jest dalekie od założeń jego prognozy.

Zresztą, gdybym nie przeoczył tej prognozy w lutym, to pewnie uwypukliłbym ten autozaor już w lutym.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS 1,10% 22,12 2023-01-27 17:00:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.