Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,53 zł , zmiana od tamtej pory: 95,73%

Re: @zen_on - o tragicznej prognozie PRZEZNICZAKA cd

Zgłoś do moderatora
Dla porównania prognoza wybitnego analityka z BOŚ opublikowana miesiąc później czyli 27 marca

H1

Przychody

Prognoza 1015mln było 1211mln (różnica 19,3%)

Zysk

Prognoza 18,7mln było 27,1mln (uwzględniając 1mln $ pomocy dla Ukrainy, o której Viscardi nie wiedział daje to 17,7mln czyli różnica 53% xD)

Także jeszcze raz powtórzę - więcej takich postów bo naprawdę można z nich ciekawe wnioski wyciągnąć xD

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS 0,14% 28,44 2023-12-06 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.