Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,53 zł , zmiana od tamtej pory: 90,50%

HEHEH pozbawiony argumentów chwyta się urojeń :)

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-09-04 o godz. 13:17 przezniczak napisał(a):
> Szanowne dziecko... Ty w tamtym okresie pisałeś o stratach i odpisach także przestań się drzeć jak jakiś rozwydrzony bachor ze żłobka tylko napisz - "dziękuje".
> >

Pokaż gdzie ja pisałem o stratach?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS 2,06% 27,68 2023-12-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.