Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,34 zł , zmiana od tamtej pory: 86,33%

Re: JADĄ CHŁOPCY RADAROWCY

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-09-05 o godz. 15:15 fif_111 napisał(a):

>
> A teraz, jak w tytule wątku, może byś się wypowiedział w temacie prognozy p. autozaora, poproszę bardzo.
>

zapomniałem napisać - w lutym jeszcze chyba nie było informacji, że Rosja ma znacznie mniejszą marżę niż reszta, więc teraz łatwiej liczyć na wyższą marżę niż przed tą informacją.
Choć pewnie zaorak miał to już od 3 miesięcy, pomimo, że na czacie prezes powiedział, że się nie da :). Wystarczy tylko trochę poszperać :). Ciekawe gdzie on tą nadąsaną głowę wsadza, żeby takie coś wyciągnąć :).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS -0,74% 26,72 2024-02-28 16:36:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.