0,0100 zł
0,00% 0,0000 zł
Nicolas Games SA (NGS)

Ludzie - NICOGAMES

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Tabinowski Marcin Członek RN 2012-12-11 -
Żelazek Piotr Członek RN 2012-12-11 -
Kukiela Jarosław Członek RN 2012-12-11 -
Frenkiel Piotr Członek RN 2012-08-21 -
Majka Mikołaj Członek RN 2014-08-28 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Sabuda Miłosz Członek RN 2012-12-11 2013-07-29 -
Sabuda Miłosz Członek RN 2012-12-11 -
Staykov Artur Członek RN 2012-10-22 2012-12-12 -
Nowosad, Cezary Przemysław Członek RN 2012-10-22 2012-11-29 -
Staykov Artur Członek RN 2012-10-22 -
Nowosad, Cezary Przemysław Członek RN 2012-10-22 -
Karaś Adam Członek RN 2012-08-21 2012-11-29 -
Łukowski Rafał Sekretarz RN 2012-08-21 2012-11-29 -
Łuczyński Tomasz Przewodniczący RN 2012-08-21 2012-10-23 -
Bartmański Leszek Wiceprzewodniczący RN 2012-08-21 2012-10-23 -
Karaś Adam Członek RN 2012-08-21 -
Łuczyński Tomasz Przewodniczący RN 2012-08-21 -
Frenkiel Piotr Wiceprzewodniczący RN 2012-08-21 -
Bartmański Leszek Wiceprzewodniczący RN 2012-08-21 -
Łukowski Rafał Sekretarz RN 2012-08-21 -
Daleszek Łukasz Członek RN 2012-05-09 2012-08-21 -
Sabuda Miłosz Członek RN 2012-05-09 -
Daleszek Łukasz Członek RN 2012-05-09 -
Łuczyński Tomasz Przewodniczący RN 2011-09-13 2012-08-20 -
Łuczyński Tomasz Przewodniczący RN 2011-09-13 -
Tokarski Tomasz Członek RN 2011-07-07 2012-08-21 -
Tokarski Tomasz Członek RN 2011-07-07 -
Zalewski Bartosz Przewodniczący RN 2010-10-01 2011-06-05 -
Zalewski Bartosz Przewodniczący RN 2010-10-01 -
Bryła Adam Członek RN 2010-04-12 2012-03-14 -
Bryła Adam Członek RN 2010-04-12 -
Majka Mikołaj Członek RN 2010-02-15 2012-08-21 -
Drozdowski Grzegorz Członek RN 2010-02-15 2010-04-13 -
Drozdowski Grzegorz Członek RN 2010-02-15 -
Majka Mikołaj Członek RN 2010-02-15 -
Stypułkowski Leszek Członek RN 2009-07-28 2010-02-15 -
Stypułkowski Leszek Członek RN 2009-07-28 -
Łatała Wiesław Przewodniczący RN 2009-07-15 2010-10-01 -
Kapinos Piotr Członek RN 2009-07-15 2009-07-22 -
Łatała Wiesław Przewodniczący RN 2009-07-15 -
Kapinos Piotr Członek RN 2009-07-15 -
Sabuda Miłosz Członek RN 2009-03-05 -
Majka Tomasz Prezes Zarządu 1000-01-01 2015-10-22 -
Sztajnberg-Majka Marzena Członek RN 1000-01-01 2012-08-21 -
Szczeszek Piotr Członek RN 1000-01-01 2012-03-14 -
Guz Adam Przewodniczący RN 1000-01-01 2009-07-15 -
Piwowski Maciej Członek RN 1000-01-01 2009-07-15 -
Słomski Tomasz Członek RN 1000-01-01 2009-02-13 -
Guz Adam Przewodniczący RN -
Szczeszek Piotr Członek RN -
Piwowski Maciej Członek RN -
Sztajnberg-Majka Marzena Członek RN -
Majka Tomasz Prezes Zarządu -
Słomski Tomasz Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2013 3 -
2012 9 -
2011 42 -
2009 9 -
2008 24 -
2007 11 2007-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.