0,8900 zł
0,00% 0,0000 zł
Metaversum (MET)

Ludzie - METAVERSUM

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Woźniak Radomir Prezes Zarządu 2022-03-10 HEMP - Prezes Zarządu

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Grzechulski Jarosław Członek RN 2020-05-29 NGGAMES - Przewodniczący RN
ATOMJELL - Przewodniczący RN
HEMP - Przewodniczący RN
ARRINERA - Członek RN
Konrad Grzegorz Członek RN 2022-01-25 CANNABIS - Członek Zarządu
Stępkowski Włodzimierz Członek RN 2022-03-04 CANNABIS - Członek RN
Twaróg Bartłomiej Członek RN 2022-03-04 REVITUM - Członek RN
Wypych Andrzej Członek RN 2022-03-10 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Woźniak Radomir Członek RN 2022-03-04 2022-03-09 HEMP - Prezes Zarządu
Woźniak Radomir Członek Zarządu / oddelegowany z RN 2022-01-26 2022-02-26 HEMP - Prezes Zarządu
Woźniak Radomir Członek RN 2022-01-25 2022-01-25 HEMP - Prezes Zarządu
Sierżęga Aleksander Członek Zarządu / oddelegowany z RN 2021-09-24 2021-12-24 -
Ryzenko, Jakub Sergiusz Członek RN 2020-05-29 2022-03-04 -
Siwek Aleksandra Członek RN 2020-05-29 2022-01-21 -
Bernat Wojciech Członek RN 2020-05-29 2022-01-21 -
Sierżęga Aleksander Członek RN 2020-05-29 2021-09-24 -
Bernat Michał Prezes Zarządu 2020-04-06 2021-09-24 -
Konrad, Grzegorz Władysław Prezes Zarządu / p.o. 2020-03-24 2020-04-02 -
Osiński, Adam Marcin Członek RN 2020-03-23 2020-04-24 -
Gniadek Piotr Członek RN 2020-03-23 2020-04-24 -
Nyckowski Eryk Członek RN 2020-03-23 2020-04-24 -
Tomkiewicz Marek Członek RN 2020-03-23 2020-04-24 -
Konrad, Grzegorz Władysław Członek RN 2020-03-23 2020-03-23 -
Paszkowski Bogdan Prezes Zarządu 2014-09-01 2020-03-24 -
Leszczyński Michał Członek RN 2012-12-27 2020-03-23 -
Nowakowski Marek Członek RN 2012-06-28 2020-03-23 -
Mińkowski Sławomir Członek RN 2012-06-28 2020-03-23 -
Śliwa Paweł Członek RN 2012-06-28 2020-03-23 -
Chmielewski, Mirosław Stefan Przewodniczący RN 2012-06-28 -
Czapski Andrzej Członek Zarządu 2011-08-10 2019-03-08 -
Czapski Andrzej Członek Zarządu 2011-08-10 -
Mińkowski Sławomir Członek RN 2011-07-27 2020-03-23 -
Mińkowski Sławomir Członek RN 2011-07-27 -
Wasiak Edward Członek RN 2010-10-26 2011-07-27 -
Wasiak Edward Członek RN 2010-10-26 -
Ambroziak Mariusz Prezes Zarządu 2010-10-25 2014-08-31 -
Ambroziak Mariusz Prezes Zarządu 2010-10-25 -
Mińkowski Sławomir Członek Zarządu 2010-10-22 -
Śliwa Paweł Członek RN 2010-08-12 2020-03-23 -
Śliwa Paweł Członek RN 2010-08-12 -
Nowakowski Marek Członek RN 2010-01-14 2020-03-23 -
Chmielewski, Mirosław Stefan Przewodniczący RN 2010-01-14 2020-03-23 -
Chmielewski, Mirosław Stefan Przewodniczący RN 2010-01-14 -
Nowakowski Marek Członek RN 2010-01-14 -

Zatrudnienie

Spółka
2021 0 -
2020 1 -
2019 2 -
2018 2 -
2017 3 -
2016 3 -
2015 3 -
2014 4 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.