0,2500 zł
0,00% 0,0000 zł
Liberty Group SA (LTG)

Ludzie - LIBERTY

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Barczak Wojciech Prezes Zarządu 2016-06-30 MGMSYST - Prezes Zarządu

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Piotrowicz Czesław Przewodniczący RN 2017-05-13 -
Górka Jacek Członek RN 2017-05-13 MOST_ZAB - Członek RN
Jędrzejewski Wojciech Członek RN 2017-06-12 -
Wróblewski Artur Członek RN 2017-06-12 -
Jędrzejewski Grzegorz Członek RN 2017-06-12 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Piotrowicz Czesław Członek RN 2016-06-20 2016-07-12 -
Piotrowicz Czesław Członek RN 2016-06-20 -
Plewiński Rafał Członek Zarządu 2015-07-07 2016-06-30 -
Plewiński Rafał Członek Zarządu 2015-07-07 -
Pawłowicz Adam Członek RN 2014-06-11 2016-08-03 -
Pawłowicz Adam Członek RN 2014-06-11 -
Kamiński Kamil Członek RN 2013-12-19 2014-06-25 -
Kamiński Kamil Członek RN 2013-12-19 -
Kamiński Kamil Członek RN 2013-12-19 -
Kamiński Kamil Członek RN 2013-12-19 -
Skalski Łukasz Członek Zarządu 2013-04-11 2016-06-30 -
Plewiński Rafał Prezes Zarządu 2013-04-11 2015-07-07 -
Skalski Łukasz Członek Zarządu 2013-04-11 -
Plewiński Rafał Prezes Zarządu 2013-04-11 -
Sobków Paweł Przewodniczący RN 2013-03-20 2017-02-01 -
Plewiński Piotr Sekretarz RN 2013-03-20 2016-07-12 -
Kubica Grzegorz Wiceprzewodniczący RN 2013-03-20 2013-10-28 -
Kubica Grzegorz Wiceprzewodniczący RN 2013-03-20 2013-10-28 -
Plewiński Piotr Sekretarz RN 2013-03-20 -
Sobków Paweł Przewodniczący RN 2013-03-20 -
Ciąpała Tomasz Członek RN 2013-03-19 2015-09-21 -
Ciąpała Tomasz Członek RN 2013-03-19 -
Szulkowska Agnieszka Członek RN 2012-06-30 2013-03-19 -
Szulkowska Agnieszka Członek RN 2012-06-30 -
Berkan Barbara Wiceprezes Zarządu 2011-07-25 2013-10-31 -
Berkan Barbara Wiceprezes Zarządu 2011-07-25 -
Berkan Barbara Członek Zarządu 2011-07-19 -
Berkan Barbara Członek Zarządu 2011-07-19 -
Jędrzejewski, Artur Piotr Członek RN 2011-06-20 2017-02-01 -
Wysocki Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2011-06-20 2013-03-19 -
Jędrzejewski, Artur Piotr Członek RN 2011-06-20 -
Wysocki Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2011-06-20 -
Berkowicz Zbigniew Prezes Zarządu 2011-06-04 2013-04-11 -
Berkowicz Zbigniew Prezes Zarządu 2011-06-04 -
Jarosz Sławomir Członek RN 2010-06-10 2013-03-19 -
Steckert, Engelbert Artur Członek RN 2010-06-10 2011-06-20 -
Jarosz Sławomir Członek RN 2010-06-10 -
Steckert, Engelbert Artur Członek RN 2010-06-10 -
Bala Paweł Przewodniczący RN 2009-11-26 2011-06-20 -
Siciński, Michał Ryszard Członek RN 2009-11-26 2010-06-10 -
Jankowski Artur Członek RN 2009-11-26 -
Siciński, Michał Ryszard Członek RN 2009-11-26 -
Jankowski Artur Członek RN 2009-11-26 -
Lizurej-Gawron Magdalena Członek Zarządu 2009-11-18 2011-07-29 -
Lizurej-Gawron Magdalena Członek Zarządu 2009-11-18 -
Gąsiorowski Daniel Prezes Zarządu 2009-01-12 -
Gąsiorowski Daniel Prezes Zarządu 2009-01-12 -
Niczewski Robert Prezes Zarządu 2008-05-08 2008-12-31 -
Niczewski Robert Prezes Zarządu 2008-05-08 -
Przewoźnik Andrzej Przewodniczący RN 2007-10-24 2012-06-29 -
Osiński Adam Członek RN 2007-10-24 2010-06-10 -
Przewoźnik Andrzej Przewodniczący RN 2007-10-24 -
Osiński Adam Członek RN 2007-10-24 -
Podobas Marcin Członek RN 2007-09-20 2011-06-03 -
Podobas Marcin Członek RN 2007-09-20 -
Stawowiak Maciej Członek RN 2007-09-20 -
Niczewski Jacek Członek RN 2007-09-20 -
Stawowiak Maciej Członek RN 2007-09-20 -
Niczewski Jacek Członek RN 2007-09-20 -

Zatrudnienie

Spółka
2017 0 -
2016 0 -
2015 2 -
2014 3 -
2013 2 -
2011 6 -
2010 6 -
2009 6 -
2008 4 -
Grupa
2014 21 -
2013 17 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.