Ludzie - NFIEMF

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Ondrejka Marek Prezes Zarządu 2016-08-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
von Werner, Thomas Friedrich-Carl Przewodniczący RN 2016-03-03 -
Słabosz Mateusz Członek RN 2014-06-27 EMC - Członek RN
Maklakiewicz Jakub Członek RN 2015-07-01 -
Šusták Tomás Członek RN 2016-03-03 -
Imiełowski Adam Członek RN 2016-03-03 -
Waszak Łukasz Członek RN / p.o. Prezesa Zarządu 2014-01-01 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Lahav Eyal Członek RN 2016-01-04 2016-03-03 -
Lahav Eyal Członek RN 2016-01-04 -
Bagiński Jacek Członek RN 2014-10-01 2016-01-04 -
Bagiński Jacek Członek RN / oddelegowany do czasowego wykonywania czynności członka Zarządu 2014-10-01 -
Rabiański Krzysztof Prezes Zarządu 2014-09-01 2016-06-08 -
Rabiański Krzysztof Prezes Zarządu 2014-09-01 -
Waszak Łukasz Członek RN 2014-01-01 -
Swieboda Tomasz Członek RN 2013-03-22 2014-01-01 -
Swieboda Tomasz Członek RN 2013-03-22 -
Jarmicki Adam Wiceprzewodniczący RN 2013-03-22 -
Jarmicki Adam Wiceprzewodniczący RN 2013-03-22 -
Szubert Filip Członek RN 2012-05-08 2014-01-01 -
Haluza Radim Członek RN 2012-05-08 2013-03-22 -
Haluza Radim Członek RN 2012-05-08 -
Szubert Filip Członek RN 2012-05-08 -
Modecki Marek Członek RN 2012-04-24 2014-09-30 -
Janov Jozef Wiceprzewodniczący RN 2012-04-24 2013-03-22 -
Janov Jozef Wiceprzewodniczący RN 2012-04-24 -
Modecki Marek Członek RN 2012-04-24 -
Grom Michał Członek Zarządu 2012-02-07 2014-10-03 -
Grom Michał Członek Zarządu 2012-02-07 -
Grosman Marc Członek RN 2011-03-16 2012-05-08 -
Grosman Marc Członek RN 2011-03-16 -
Kampa Fabian Członek Zarządu 2010-10-01 2013-05-31 -
Kampa Fabian Członek Zarządu 2010-10-01 -
Szymański Maciej Prezes Zarządu 2010-04-13 -
Szymański Maciej Prezes Zarządu 2010-04-13 -
Dyjas Maciej Przewodniczący RN 2010-04-12 2016-03-04 -
Podgórska Ewa Członek RN 2010-04-12 2012-05-08 -
Dyjas Maciej Przewodniczący RN 2010-04-12 -
Podgórska Ewa Członek RN 2010-04-12 -
Prokopowicz Zbigniew Członek RN 2009-11-16 -
Prokopowicz Zbigniew Członek RN 2009-11-16 -
Drozd Maciej Członek RN 2009-07-13 2015-06-30 -
Drozd Maciej Członek RN 2009-07-13 -
Podgórska Ewa Członek Zarządu 2008-06-05 2010-04-12 -
Podgórska Ewa Członek Zarządu 2008-06-05 -
Stolarczyk Dariusz Członek Zarządu 2008-04-10 2013-08-31 -
Stolarczyk Dariusz Członek Zarządu 2008-04-10 2013-08-31 -
Berggren, Kjell Eric Członek Zarządu 2008-04-10 2010-07-31 -
Berggren, Kjell Eric Członek Zarządu 2008-04-10 -
Bagiński Jacek Członek Zarządu 2007-03-15 2014-09-30 -
Bagiński Jacek Członek Zarządu / dyrektor finansowy 2007-03-15 -
Szumański Andrzej Członek RN 2007-01-15 -
Szumański Andrzej Członek RN 2007-01-15 -
Raczkiewicz Maciej Członek RN 2004-08-10 -
Raczkiewicz Maciej Członek RN 2004-08-10 -
Weston Christoper Członek Zarządu / Dyrektor ds. Finansowych 2004-04-06 2007-03-15 -
Weston Christoper Członek Zarządu 2004-04-06 2007-03-15 -
Dyjas Maciej Prezes Zarządu 2004-03-17 2010-04-12 -
Kornasiewicz Alicja Przewodniczący RN 2004-03-17 2006-12-15 -
Kornasiewicz Alicja Przewodniczący RN 2004-03-17 -
Dyjas Maciej Prezes Zarządu 2004-03-17 -
Chenczke Tomasz Przewodniczący RN 2004-01-12 2010-04-12 -
Burch Mark Członek RN 2004-01-12 2010-04-12 -
Chenczke Tomasz Przewodniczący RN 2004-01-12 -
Bakoń Zofia Członek RN 2004-01-12 -
Kuczyńska Bogna Członek RN 2004-01-12 -
Kadletz Peter Członek RN 2004-01-12 -
Bakoń Zofia Członek RN 2004-01-12 -
Kuczyńska Bogna Członek RN 2004-01-12 -
Burch Mark Członek RN 2004-01-12 -
Kadletz Peter Członek RN 2004-01-12 -
Zagrajek Maria Członek RN 2003-09-16 2004-01-12 -
Zagrajek Maria Członek RN 2003-09-16 -
Tamborski Paweł Prezes Zarządu 2003-05-16 2004-03-17 -
Tamborski Paweł Prezes Zarządu 2003-05-16 -
Dąbrowski Jan Członek RN 2002-10-15 2003-08-01 -
Dąbrowski Jan Członek RN 2002-10-15 -
Dąbek Maciej Prezes Zarządu 2002-06-25 -
Wilczyński Wacław Przewodniczący RN 2002-04-10 2004-01-12 -
Horvath Helmut Wiceprzewodniczący RN 2002-04-10 2004-01-12 -
Hockuba Zbigniew Członek RN 2002-04-10 2004-01-12 -
Wójcik Gwidon Sekretarz RN 2002-04-10 2004-01-12 -
Aichhorn Klaus Członek RN 2002-04-10 2004-01-12 -
Janicki Andrzej Członek RN 2002-04-10 2003-08-01 -
Kalinowska Monika Członek RN 2002-04-10 2002-08-20 -
Kalinowska Monika Członek RN 2002-04-10 -
Hockuba Zbigniew Członek RN 2002-04-10 -
Aichhorn Klaus Członek RN 2002-04-10 -
Janicki Andrzej Członek RN 2002-04-10 -
Horvath Helmut Wiceprzewodniczący RN 2002-04-10 -
Wójcik Gwidon Sekretarz RN 2002-04-10 -
Wilczyński Wacław Przewodniczący RN 2002-04-10 -
Brooksbank William Członek RN 2011-01-12 -
Nowiński Krzysztof Członek Zarządu 2002-05-31 -
Durlik, Marek Ryszard Członek RN 2002-04-10 -
Bakalarska Barbara Sekretarz RN 2002-04-10 -
Brooksbank William Członek RN -
Dąbek Maciej Prezes Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
Grupa
2008 8 099 -
Grupa
2015 23 -
2014 28 -
2013 29 -
2011 26 -
2010 26 -
2009 23 -
2008 24 -
2007 23 2007-12-31
2006 15 2006-12-31
Grupa
2012 6 871 -
2009 6 433 -
2008 8 099 -
2007 5 517 2007-12-31
2006 3 023 2006-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.