4,0000 zł
1,01% 0,0400 zł
INTERFERIE SA (INF)

Ludzie - INTERFERI

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Sosiński Piotr Prezes Zarządu 2016-05-06 -
Ciołek Łukasz Wiceprezes Zarządu 2016-06-06 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Wojdyła Marcin Wiceprzewodniczący RN 2016-11-10 -
Garbicz Bartłomiej Członek RN 2017-09-20 -
Mieszkała Krystian Członek RN 2018-01-26 -
Cichocki Bernard Członek RN 2018-10-15 -
Pietrzyk Damian Członek RN 2019-05-22 -
Falandysz Jaromir Członek RN 2019-05-22 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Hajłasz Zbigniew Przewodniczący RN 2018-07-06 2019-05-22 -
Drobny Jacek Przewodniczący RN 2017-06-19 2018-07-06 -
Szczap Ireneusz Członek RN 2016-09-30 2017-12-28 -
Bielawska Brygida Sekretarz RN 2016-04-28 2019-05-22 -
Kozioł Sławomir Sekretarz RN 2016-04-28 2018-10-15 -
Stanisławski Mirosław Przewodniczący RN 2016-04-28 2017-06-18 -
Granowski Wojciech Członek RN 2015-04-24 -
Granowski Wojciech Członek RN 2015-04-24 -
Koman Jan Prezes Zarządu 2014-04-26 2016-05-06 -
Koman Jan Prezes Zarządu 2014-04-26 -
Laskowski Henryk Członek RN 2014-04-25 -
Laskowski Henryk Członek RN 2014-04-25 -
Rozmus Robert Członek RN 2013-10-31 -
Potoczny Paweł Członek RN 2013-10-31 -
Potoczny Paweł Sekretarz RN / Komitet Audytu 2013-10-24 -
Potoczny Paweł Sekretarz RN 2013-10-24 -
Rozmus Robert Przewodniczący RN 2013-10-24 -
Rozmus Robert Przewodniczący RN 2013-10-24 -
Węglarz Robert Prezes Zarządu 2013-09-01 2014-04-25 -
Węglarz Robert Prezes Zarządu 2013-09-01 -
Panfil Marek Członek RN 2013-04-25 2014-04-30 -
Panfil Marek Członek RN 2013-04-25 2014-04-30 -
Granowski Wojciech Członek RN 2012-04-26 2013-04-25 -
Granowski Wojciech Członek RN 2012-04-26 -
Rutowicz Dariusz Wiceprezes Zarządu 2012-03-16 2016-05-06 -
Miszuk Arkadiusz Prezes Zarządu 2012-03-16 2013-08-31 -
Miszuk Arkadiusz Prezes Zarządu 2012-03-16 2013-08-31 -
Rutowicz Dariusz Wiceprezes Zarządu 2012-03-16 -
Chmielewski Marcin Przewodniczący RN 2011-11-29 2013-10-30 -
Chmielewski Marcin Przewodniczący RN 2011-11-29 2013-10-30 -
Wiernik-Gizicka, Renata Wiceprzewodniczący RN 2011-04-12 2016-09-30 -
Kłodnicki Piotr Przewodniczący RN 2011-04-12 2013-04-25 -
Mróz Barbara Członek RN 2011-04-12 -
Mróz Barbara Członek RN 2011-04-12 -
Wiernik-Gizicka, Renata Wiceprzewodniczący RN / Przewodniczący Komitetu Audytu 2011-04-12 -
Kłodnicki Piotr Przewodniczący RN 2011-04-12 -
Wiernik-Gizicka, Renata Wiceprzewodniczący RN 2011-04-12 -
Mazur Jarosław Wiceprzewodniczący RN 2010-10-15 2011-11-29 -
Mazur Jarosław Wiceprzewodniczący RN 2010-10-15 -
Iwański Cezary Przewodniczący RN 2010-03-31 2010-07-15 -
Iwański Cezary Przewodniczący RN 2010-03-31 -
Żołyński Janusz Przewodniczący RN 2009-12-15 2011-04-12 -
Żołyński Janusz Przewodniczący RN 2009-12-15 -
Andersz-Hryńków Angelika Członek RN 2009-11-17 2011-04-12 -
Andersz-Hryńków Angelika Członek RN 2009-11-17 -
Milanowski Adam Prezes Zarządu 2009-04-01 2012-03-16 -
Besztyga Radosław Wiceprezes Zarządu 2009-04-01 2012-03-16 -
Milanowski Adam Prezes Zarządu 2009-04-01 -
Besztyga Radosław Wiceprezes Zarządu 2009-04-01 -
Kudera Wojciech Prezes Zarządu 2008-08-20 2009-04-01 -
Kudera Wojciech Prezes Zarządu 2008-08-20 -
Pokój Jerzy Członek RN 2008-08-07 2015-04-24 -
Pokój Jerzy Członek RN 2008-08-07 2015-04-24 -
Ostowicz Robert Sekretarz RN 2008-08-07 2013-04-25 -
Kowalski, Józef Stanisław Członek RN 2008-08-07 2011-04-12 -
Osadczuk Anna Członek RN 2008-08-07 2009-11-13 -
Ostowicz Robert Sekretarz RN 2008-08-07 -
Kowalski, Józef Stanisław Członek RN 2008-08-07 -
Pokój Jerzy Członek RN 2008-08-07 -
Osadczuk Anna Członek RN 2008-08-07 -
Tokarczuk Piotr Przewodniczący RN 2007-12-12 2010-03-31 -
Lubaś Aneta Sekretarz RN 2007-12-12 2008-08-07 -
Tokarczuk Piotr Przewodniczący RN 2007-12-12 -
Lubaś Aneta Sekretarz RN 2007-12-12 -
Kania Tadeusz Wiceprezes Zarządu 2007-07-20 2008-07-09 -
Pawluszek Andrzej Wiceprezes Zarządu 2007-07-20 2007-09-30 -
Kania Tadeusz Wiceprezes Zarządu 2007-07-20 -
Pawluszek Andrzej Wiceprezes Zarządu 2007-07-20 -
Citowicz Rafał Wiceprzewodniczący RN 2007-04-25 2009-11-17 -
Piesiewicz Karolina Członek RN 2007-04-25 2008-08-07 -
Citowicz Rafał Wiceprzewodniczący RN 2007-04-25 -
Piesiewicz Karolina Członek RN 2007-04-25 -
Czechowski-Jamroziński Waldemar Prezes Zarządu 2007-02-13 2008-07-09 -
Kaczyński, Piotr Bogdan Wiceprezes Zarządu 2007-02-13 2007-07-20 -
Kaczyński, Piotr Bogdan Wiceprezes Zarządu 2007-02-13 2007-07-20 -
Czechowski-Jamroziński Waldemar Prezes Zarządu 2007-02-13 -
Stanisławski Wincenty Członek RN 2006-12-14 2007-04-25 -
Jaworska Dorota Członek RN 2006-12-14 2007-04-20 -
Stanisławski Wincenty Członek RN 2006-12-14 -
Jaworska Dorota Członek RN 2006-12-14 -
Karczewska Mariola Wiceprezes Zarządu 2006-03-31 2007-05-18 -
Bukowczyk Andrzej Wiceprezes Zarządu 2006-03-31 2007-02-13 -
Gojdź Mirosław Prezes Zarządu 2006-03-31 2007-02-13 -
Bukowczyk Andrzej Wiceprezes Zarządu 2006-03-31 -
Karczewska Mariola Wiceprezes Zarządu 2006-03-31 -
Gojdź Mirosław Prezes Zarządu 2006-03-31 -
Gątkowski Antoni Przewodniczący RN 2006-03-30 2008-08-07 -
Rocka Alina Wiceprzewodniczący RN 2006-03-30 2008-08-07 -
Swakoń Jacek Członek RN 2006-03-30 2007-10-31 -
Bator Mieczysław Członek RN 2006-03-30 2006-12-14 -
Bator Mieczysław Członek RN 2006-03-30 2006-12-14 -
Mikoda Anna Sekretarz RN 2006-03-30 2006-12-14 -
Gątkowski Antoni Przewodniczący RN 2006-03-30 -
Rocka Alina Wiceprzewodniczący RN 2006-03-30 -
Bator Mieczysław Członek RN 2006-03-30 -
Swakoń Jacek Członek RN 2006-03-30 -
Mikoda Anna Sekretarz RN 2006-03-30 -

Zatrudnienie

Spółka
2017 314 -
2016 313 -
2015 306 -
2014 310 -
2013 320 -
2011 353 -
2010 356 -
2009 386 -
2008 381 -
2007 380 -
2005 300 -
2004 265 -
2003 240 -
Grupa
2017 314 -
2016 313 -
2015 306 -
2014 317 -
2013 320 -
2012 335 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.