0,0100 zł
0,00% 0,0000 zł
Hydrobudowa Polska SA (HBP)

Ludzie - HBPOLSKA

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Ciechanowski Jerzy Prezes Zarządu 2008-10-30 -
Dusiło Jarosław Wiceprezes Zarządu 2007-09-19 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Wiśniewska Małgorzata Przewodniczący RN / oddelegowany do czasowego sprawowania funkcji Wiceprezesa Zarządu 2007-04-05 PBG - Wiceprzewodniczący RN
NEUCA - Członek RN
Wilczyński Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2007-04-05 -
Hamrol Adam Członek RN 2010-04-21 -
Oppenheim Robert Członek RN 2009-06-04 -
Obrusiewicz Marek Członek RN 2010-04-21 -
Krzyżaniak Jacek Członek RN 2009-06-04 RECYKL - Członek RN
PBG - Członek RN
Szostak Katarzyna Członek RN 2012-06-28 -
Wenski Roman Członek RN 2012-06-28 PBG - Członek RN
Wiśniewska-Karwańska Magdalena Członek RN 2012-06-28 -
Szkudlarczyk Przemysław Członek RN / oddelegowany do czasowego sprawowania funkcji Członka Zarządu 2007-04-05 ENMONTPD - Wiceprzewodniczący RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Damasiewicz Rafał Wiceprezes Zarządu 2012-06-29 2012-12-05 -
Grzmil Agnieszka Członek Zarządu 2012-06-29 2012-11-07 -
Klimacki Maciej Wiceprezes Zarządu 2012-06-29 2012-11-07 -
Puk Karol Członek Zarządu 2012-06-29 2012-10-26 -
Grzmil Agnieszka Członek Zarządu 2012-06-29 -
Puk Karol Członek Zarządu 2012-06-29 -
Klimacki Maciej Wiceprezes Zarządu 2012-06-29 -
Damasiewicz Rafał Wiceprezes Zarządu 2012-06-29 -
Czarny-Kropiwnicki Radosław Wiceprezes Zarządu 2011-04-27 2012-07-20 -
Czarny-Kropiwnicki Radosław Wiceprezes Zarządu 2011-04-27 -
Obrusiewicz Marek Członek RN 2010-04-21 -
Tamborski Szymon Wiceprezes Zarządu 2009-10-19 2011-04-08 -
Tamborski Szymon Wiceprezes Zarządu 2009-10-19 -
Auda Leszek Członek RN 2009-06-04 2009-09-08 -
Oppenheim Robert Członek RN 2009-06-04 -
Krzyżaniak Jacek Członek RN 2009-06-04 RECYKL - Członek RN
PBG - Członek RN
Auda Leszek Członek RN 2009-06-04 -
Diduch Krzysztof Członek Zarządu 2007-10-01 2008-06-30 -
Diduch Krzysztof Członek Zarządu 2007-10-01 -
Dusiło Jarosław Wiceprezes Zarządu 2007-09-19 -
Kasprzak Edward Wiceprezes Zarządu 2007-06-30 2011-08-31 -
Zwolak Joanna Członek Zarządu 2007-06-30 2009-10-19 -
Starzak Tomasz Wiceprezes Zarządu 2007-06-30 2008-10-30 -
Woroch Tomasz Prezes Zarządu 2007-06-30 2008-10-30 -
Kasprzak Edward Wiceprezes Zarządu 2007-06-30 -
Woroch Tomasz Prezes Zarządu 2007-06-30 -
Zwolak Joanna Członek Zarządu 2007-06-30 -
Starzak Tomasz Wiceprezes Zarządu 2007-06-30 -
Wojtkowiak Grzegorz Członek RN 2007-04-05 2012-04-20 -
Stobiecki Piotr Sekretarz RN 2007-04-05 2009-06-04 -
Idziorek Marcin Członek RN 2007-04-05 2009-06-04 -
Wiśniewska Małgorzata Przewodniczący RN 2007-04-05 PBG - Wiceprzewodniczący RN
NEUCA - Członek RN
Wilczyński Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2007-04-05 -
Stobiecki Piotr Sekretarz RN 2007-04-05 -
Szkudlarczyk Przemysław Członek RN 2007-04-05 ENMONTPD - Wiceprzewodniczący RN
Wojtkowiak Grzegorz Członek RN 2007-04-05 -
Idziorek Marcin Członek RN 2007-04-05 -
Damasiewicz Rafał Wiceprezes Zarządu 2006-06-30 -
Zwierzchowski Andrzej Członek Zarządu 2004-12-23 2012-11-05 -
Zwierzchowski Andrzej Członek Zarządu 2004-12-23 -

Zatrudnienie

Spółka
Grupa
2008 2 350 -
Grupa
2011 875 -
2010 970 -
2009 1 065 -
2008 1 280 -
2007 1 269 2007-12-31
2006 1 237 2006-12-31
2005 397 -
2004 404 -
Grupa
2011 1 498 -
2010 1 628 -
2009 1 868 -
2008 2 350 -
2007 2 170 2007-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.