Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,70 zł , zmiana od tamtej pory: 17,91%

w 1 kw ENERGA ma 1,5 zysku 2,6 EBITDA na 1 akcje C/Z będzie 1 kurs 6,6zł

Zgłoś do moderatora
Mamy również inwestycję budowy bloku gazowo-parowego w Gdańsku 
CCGT Gdańsk Sp. z o.o.- na teraz 100% udziałów w Spółce posiada Energa S.A
aktualnie 5 lipca 22 roku zakończono postępowaniu na Wykonanie projektu budowlanego bloku gazowo-parowego w Gdańsku z niezbędną infrastrukturą techniczną - etap I prekwalifikacja.
Przedmiotem zamówienia było opracowanie Dokumentacji Projektowej do uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę i umożliwiającej rozpoczęcie budowy bloku gazowo–parowego o mocy zainstalowanej ok. 456 MWe w Gdańsku wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną:
1.Projekt wstępny obejmujący Dokumentację Projektową koncepcyjną wraz z wizualizacją Elektrowni,
2.Wykonanie Karty Informacyjnej Przedsięwzięcia dla Dokumentacji Projektowej dot. powiązań z zewnętrzną infrastrukturą przesyłową,
3.Projekty budowlane,
4.Uzyskanie pozwolenia na budowę.

 http://ccgt-gdansk.pl/komunikaty/przetargi/752941/wykonanie-projektu-budowlanego-bloku-gazowo-parowego-w-gdansku-z-niezbedna-infrastruktura-techn

więcej informacji o inwestycji

http://ccgt-gdansk.pl/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -0,75% 7,90 2023-05-26 17:04:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.