Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,40 zł , zmiana od tamtej pory: 23,44%

10 miliardów dla ENERGA z wygranych aukcji rynku mocy

Zgłoś do moderatora
10 miliardów dla ENERGA z wygranych aukcji rynku mocy ...cytując Daniel Obajtek Poza OZE inwestujemy także w elektrownie gazowe. Wybraliśmy wykonawcę inwestycji bloków gazowych w Grudziądzu i Ostrołęce. Bloki gazowe, dające wsparcie dla zależnych od pogody OZE, są idealnym uzupełnieniem naszej oferty energetycznej. Wkrótce podejmiemy także decyzje o budowie bloku gazowo-parowego w Gdańsku.

https://www.parkiet.com/energetyka/art37234311-orlen-bierze-budowe-offshore-w-polsce-we-wlasne-rece

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -0,75% 7,90 2023-05-26 17:04:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.