Rynki

Twoje finanse

Biznes

Forum

XBSPROLOG: Korekta raportu okresowego za IV kwartał roku obrotowego 2021/2022

Zarząd XBS PRO-LOG S.A. z siedzibą w Pruszkowie („Emitent”) niniejszym dokonuje korekty raportu okresowego za IV kwartał roku obrotowego 2021/2022 opublikowanego raportem bieżącym EBI nr 5/2022 w dniu 12 sierpnia 2022 roku.

Wykaz zmian do skorygowanego raportu Spółki za IV kwartał roku obrotowego 2021/2022 stanowi załącznik do niniejszego raportu. Pozostała treść raportu okresowego za IV kwartał roku obrotowego 2021/2022 nie uległa zmianie.

W załączeniu do niniejszego raportu Emitent przekazuje ponownie pełną treść skorygowanego raportu okresowego za IV kwartał roku obrotowego 2021/2022.

Podstawa prawna:
§ 5 ust.1 pkt 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ,,Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect” przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
Źródło: Komunikaty spółek (EBI)
powiązane
polecane
najnowsze
popularne
najnowsze
bankier na skróty