6,0500 zł
-6,92% -0,4500 zł
INNO-GENE SA (IGN)

Ludzie - INNOGENE

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Wojciechowicz Jacek Prezes Zarządu 2014-06-25 -
Gębicki Rafał Członek Zarządu 2022-05-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Born Jerzy Członek RN 2021-07-01 -
Sukacz Dawid Członek RN 2022-01-13 DIGITREE - Przewodniczący RN
IMMGAMES - Członek RN
MWTRADE - Członek RN
INC - Członek RN
Dembiecki Zbigniew Członek RN 2022-01-13 -
Gołębicki Marcin Członek RN 2022-01-13 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Gębicki Rafał Członek Zarządu / oddelegowany z RN 2022-02-01 2022-04-29 -
Gębicki Rafał Członek RN 2021-03-02 2022-01-31 -
Herman Mariusz Członek RN 2020-06-01 2021-02-02 -
Hajkowski Leszek Członek RN 2020-06-01 2020-12-07 -
Skołuda Jan Członek RN 2019-06-28 2021-02-02 -
Sitarz Joanna Członek RN 2019-06-28 2020-04-14 -
Sitarz Anna Członek RN 2019-06-28 2020-04-14 -
Sobczak Rafał Członek RN 2016-09-23 2019-06-28 -
Sitarz Jakub Członek RN 2016-09-23 2019-06-28 -
Sobczak Rafał Członek RN 2016-09-23 2019-06-28 -
Królikowski Krzysztof Członek RN 2016-06-30 2021-02-02 -
Staniszewski Piotr Członek RN 2016-06-30 2019-06-28 -
Ziarkowski Cezary Członek Zarządu 2014-10-24 2016-12-31 -
Małek Kamil Sekretarz RN 2013-07-24 2016-06-30 -
Banasiewicz Tomasz Członek RN 2013-07-24 2016-06-30 -
Banasiewicz Tomasz Członek RN 2013-07-24 -
Małek Kamil Członek RN 2013-07-24 -
Kraśniak Janusz Członek RN 2012-05-07 2016-09-23 -
Kraśniak Janusz Członek RN 2012-05-07 -
Mackiewicz Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2010-04-23 2021-02-23 -
Pawliński Maciej Członek RN 2010-04-23 2016-09-23 -
Wojciechowicz Jacek Wiceprezes Zarządu 2010-04-23 2014-06-24 -
Kaszuba Michał Prezes Zarządu 2010-04-23 2014-05-31 -
Kaszuba Michał Prezes Zarządu 2010-04-23 2014-05-31 -
Marciniec Bogdan Przewodniczący RN 2010-04-23 2013-07-24 -
Sakowski Paweł Członek RN 2010-04-23 2012-05-07 -
Dulnik Andrzej Członek Zarządu 2010-04-23 2011-12-09 -
Nowak Krzysztof Przewodniczący RN 2010-04-23 -
Nowak Krzysztof Członek RN 2010-04-23 -
Mackiewicz Andrzej Członek RN 2010-04-23 -
Pawliński Maciej Członek RN 2010-04-23 -
Sakowski Paweł Członek RN 2010-04-23 -
Wojciechowicz Jacek Wiceprezes Zarządu 2010-04-23 -
Dulnik Andrzej Członek Zarządu 2010-04-23 -
Marciniec Bogdan Przewodniczący RN 2010-04-23 -

Zatrudnienie

Spółka
2021 3 -
2019 2 -
2018 3 -
2017 6 -
2016 11 -
2015 9 -
2014 0 -
2013 2 -
2011 2 -
Grupa
2021 16 -
2019 11 -
2018 11 -
2017 26 -
2016 43 -
2015 42 -
2014 2 -
2013 1 -
2011 16 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.