0,6000 zł
-37,82% -0,3650 zł
ARRINERA S.A (ARX)

Ludzie - ARRINERA

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Gniadek Piotr Prezes Zarządu 2016-10-24 MOMO - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Burciu Dariusz Członek RN 2015-01-22 -
Swadkowski Tomasz Członek RN 2015-03-30 -
Twaróg Maciej Członek RN 2021-01-28 REVITUM - Przewodniczący RN
CANNABIS - Przewodniczący RN
B2BPARTN - Członek RN
Konrad, Grzegorz Władysław Członek RN 2021-01-28 -
Grzechulski Jarosław Członek RN 2022-04-27 NGGAMES - Przewodniczący RN
ATOMJELL - Przewodniczący RN
HEMP - Przewodniczący RN
METAVERS - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Woźniak Radomir Członek RN 2021-01-28 2021-11-02 -
Haft-Szatyński, Jacek Członek RN 2017-08-09 2021-01-28 -
Frankowski, Piotr Robert Członek Zarządu 2016-10-24 2017-08-10 -
Frankowski, Piotr Robert Członek Zarządu 2016-10-24 -
Tomkiewicz Łukasz Prezes Zarządu 2015-02-01 2016-10-24 -
Gniadek Piotr Członek Zarządu 2015-02-01 2016-10-23 MOMO - Członek RN
Tomkiewicz Łukasz Prezes Zarządu 2015-02-01 -
Tomikowski Wojciech Członek RN 2015-01-22 2019-07-06 -
Tomikowski Wojciech Członek RN 2015-01-22 -
Nyckowski Eryk Prezes Zarządu 2013-09-25 2015-01-31 -
Ławski Michał Członek RN 2013-09-25 2014-12-30 -
Pawluk Magdalena Członek RN 2013-09-25 2014-12-30 -
Nyckowski Eryk Prezes Zarządu 2013-09-25 -
Ławski Michał Członek RN 2013-09-25 -
Pawluk Magdalena Członek RN 2013-09-25 -
Kuich Arkadiusz Członek RN 2013-02-14 2015-03-23 -
Kuich Arkadiusz Członek RN 2013-02-14 -
Wista Robert Członek RN 2012-10-30 2013-09-24 -
Wista Robert Członek RN 2012-10-30 -
Matusiak Mariusz Członek RN 2011-01-13 2019-05-23 -
Wojno Andrzej Przewodniczący RN 2011-01-13 2017-05-23 -
Onyszkiewicz Marcin Członek RN 2011-01-13 2013-09-24 -
Gdala Łucja Członek RN 2011-01-13 2013-02-13 -
Wist Robert Prezes Zarządu 2011-01-13 2012-10-30 -
Brzóska Grzegorz Członek RN 2011-01-13 2012-05-25 -
Wojno Andrzej Przewodniczący RN / oddelegowany do pełnienia obowiazków Prezesa Zarządu 2011-01-13 -
Wojno Andrzej Przewodniczący RN 2011-01-13 -
Brzóska Grzegorz Członek RN 2011-01-13 -
Gdala Łucja Członek RN 2011-01-13 -
Matusiak Mariusz Członek RN 2011-01-13 -
Onyszkiewicz Marcin Członek RN 2011-01-13 -
Wist Robert Prezes Zarządu 2011-01-13 -

Zatrudnienie

Spółka
2021 0 -
2020 0 -
2019 0 -
2018 0 -
2017 1 -
2016 1 -
2015 0 -
2014 0 -
Grupa
2017 6 -
2016 12 -
2015 12 -
2013 0 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.