5,7700 zł
0,00% 0,0000 zł
Polcolorit SA (PLT)

Ludzie - POLCOLORIT

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Giombini Nicola Prezes Zarządu 2017-04-25 -
Wolf Ireneusz Wiceprezes Zarządu 2013-03-08 -
Bevini Luca Wiceprezes Zarządu 2017-04-25 -
Hyosig Lee, Steven Członek Zarządu 2017-04-25 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Marconi Vittorio Przewodniczący RN 2014-06-27 -
Gońda Paweł Wiceprzewodniczący RN 2012-06-30 -
Małkiński Paweł Członek RN 2012-06-30 -
Piasecki Łukasz Członek RN 2012-06-30 IPODS - Prezes Zarządu
GPFCAUSA - Członek RN
Wojtyczka, Paweł Tomasz Członek RN 2014-06-27 -
Rosselli Chris Członek RN 2017-06-30 -
Gatti Luca Członek RN 2017-06-30 -
Pedroni Giovanni Członek RN 2017-06-30 -
Pawlisz Krzysztof Członek RN 2017-06-30 -
Motyka Andrzej Członek RN 2017-06-30 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Hyosig Lee, Steven Członek RN 2017-04-25 2017-04-24 -
Wojtyczka, Paweł Tomasz Członek RN 2014-06-27 2017-04-25 -
Marconi Vittorio Przewodniczący RN 2014-06-27 2017-04-25 -
Urbaniak-Marconi Barbara Prezes Zarządu 2013-03-08 2017-04-25 -
Wolf Ireneusz Wiceprezes Zarządu 2013-03-08 2017-04-25 -
Gońda Paweł Wiceprzewodniczący RN 2012-06-30 2017-04-25 -
Małkiński Paweł Członek RN 2012-06-30 2017-04-25 -
Piasecki Łukasz Członek RN 2012-06-30 2017-04-25 IPODS - Prezes Zarządu
GPFCAUSA - Członek RN
Gońda Paweł Członek RN 2012-06-30 -
Urbaniak-Marconi Barbara Wiceprezes Zarządu 2011-12-10 2013-03-07 -
Kwapisz Piotr Prezes Zarządu 2011-12-10 2012-06-30 -
Kwapisz Piotr Prezes Zarządu 2011-12-10 -
Strach Wiktor Wiceprezes Zarządu 2011-02-05 2011-06-30 -
Strach Wiktor Wiceprezes Zarządu 2011-02-05 -
Wasiluk, Waldemar Cezary Członek RN 2010-12-22 2012-06-30 -
Wasiluk, Waldemar Cezary Członek RN 2010-12-22 -
Pietryszyn Robert Członek RN 2009-06-30 2010-11-05 -
Pietryszyn Robert Członek RN 2009-06-30 -
Urbaniak-Marconi Barbara Prezes Zarządu 2009-01-02 2011-12-09 -
Olszewski Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2009-01-02 2009-02-10 -
Olszewski Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2009-01-02 -
Urbaniak-Marconi Barbara Prezes Zarządu 2009-01-02 -
Kosiel Arkadiusz Członek RN 2008-12-31 2014-06-27 -
Bałandynowicz Andrzej Przewodniczący RN 2008-12-31 2014-06-27 -
Rozpara Paweł Członek RN 2008-12-31 2012-06-30 -
Mikołajczyk Danuta Sekretarz RN 2008-12-31 2009-06-30 -
Mikołajczyk Danuta Sekretarz RN 2008-12-31 2009-06-30 -
Mikołajczyk Danuta Sekretarz RN 2008-12-31 -
Bałandynowicz Andrzej Przewodniczący RN 2008-12-31 -
Kosiel Arkadiusz Członek RN 2008-12-31 -
Rozpara Paweł Członek RN 2008-12-31 -
Polaczkiewicz Andrzej Członek RN 2008-12-19 -
Polaczkiewicz Andrzej Członek RN 2008-12-19 -
Olszewski Krzysztof Członek RN 2008-11-19 2009-01-01 -
Olszewski Krzysztof Członek RN 2008-11-19 -
Hajduk Włodzimierz Wiceprezes Zarządu 2008-11-18 2011-02-05 -
Polaczkiewicz Andrzej Prezes Zarządu 2008-11-18 2008-12-19 -
Hajduk Włodzimierz Wiceprezes Zarządu 2008-11-18 -
Polaczkiewicz Andrzej Prezes Zarządu / p.o. przezesa zarządu 2008-11-18 -
Urbaniak-Marconi Barbara Członek Zarządu 2008-10-31 2009-01-01 -
Urbaniak-Marconi Barbara Członek Zarządu 2008-10-31 -
Mleczak Eugeniusz Wiceprzewodniczący RN 2008-10-01 2012-06-30 -
Baranowicz Grażyna Członek RN 2008-10-01 2008-12-20 -
Baranowicz Grażyna Członek RN 2008-10-01 -
Mleczak Eugeniusz Wiceprzewodniczący RN 2008-10-01 -
Soczyński Piotr Członek RN 2008-07-31 2008-08-31 -
Soczyński Piotr Członek RN 2008-07-31 2008-08-31 -
Bator Dariusz Członek Zarządu 2008-03-17 2008-08-18 -
Bator Dariusz Członek Zarządu 2008-03-17 -
Urbaniak-Marconi Barbara Członek RN 2007-01-01 2008-07-29 -
Marconi Vittorio Prezes Zarządu 2007-01-01 2008-06-05 -
Marconi Vittorio Prezes Zarządu 2007-01-01 -
Panasiewicz Zbigniew Członek RN 2006-12-23 2008-12-20 -
Panasiewicz Zbigniew Członek RN 2006-12-23 -
Welc Jacek Członek RN 2005-12-30 2008-08-31 -
Welc Jacek Członek RN 2005-12-30 2008-08-31 -
Marconi Prospero Członek Zarządu 2005-05-27 2006-12-31 -
Marconi Prospero Członek Zarządu 2005-05-27 2006-12-31 -
Panasiewicz Zbigniew Członek Zarządu / oddelegowany z RN 2005-03-12 2005-06-17 -
Zuber Marek Wiceprzewodniczący RN 2005-03-11 2008-08-31 -
Zuber Marek Wiceprzewodniczący RN 2005-03-11 2008-08-31 -
Soczyński Piotr Sekretarz RN 2005-03-11 2006-12-31 -
Soczyński Piotr Sekretarz RN 2005-03-11 -
Osowski Jacek Członek RN 2005-02-28 2006-07-25 -
Osowski Jacek Członek RN 2005-02-28 -
Grodziński Janusz Przewodniczący RN 2004-05-24 2008-12-20 -
Hajduk Włodzimierz Wiceprezes Zarządu 2004-05-24 2008-06-04 -
Urbaniak-Marconi Barbara Prezes Zarządu 2004-05-24 2006-12-31 -
Bonilauri Torquato Członek RN 2004-05-24 2005-12-30 -
Panasiewicz Zbigniew Sekretarz RN 2004-05-24 2005-03-11 -
Marconi Agnieszka Członek RN 2004-05-24 2005-02-28 -
Ryk Ryszard Wiceprzewodniczący RN 2004-05-24 2005-02-28 -
Grodziński Janusz Przewodniczący RN 2004-05-24 -
Marconi Agnieszka Członek RN 2004-05-24 -
Bonilauri Torquato Członek RN 2004-05-24 -
Urbaniak-Marconi Barbara Prezes Zarządu 2004-05-24 -
Ryk Ryszard Wiceprzewodniczący RN 2004-05-24 -
Marconi Vittorio Członek Zarządu 2004-05-24 -

Zatrudnienie

Spółka
2016 145 -
2015 154 -
2014 158 -
2013 158 -
2012 160 -
2011 191 -
2010 236 -
2009 263 -
2008 285 -
2007 483 2007-12-31
2006 241 2006-12-31
2004 231 -
2003 219 -
2002 212 -
2001 185 -
Grupa
2007 483 2007-12-31
2006 311 2006-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.