47,5700 zł
0,00% 0,0000 zł
Nordea Bank Polska SA (NDA)

Ludzie - NORDEABP

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Żygowski Sławomir Prezes Zarządu 2012-10-19 -
Kalisz Jacek Wiceprezes Zarządu 2004-10-01 -
Tillack Bohdan Wiceprezes Zarządu 2006-10-01 -
Domaradzka Agnieszka Wiceprezes Zarządu 2012-10-19 - Członek Zarządu

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Rybowski Wojciech Przewodniczący RN 2002-12-09 -
Głuchowski Marek Członek RN 2008-06-12 KOMPAP - Członek RN
Jagiełło Zbigniew Członek RN 2014-04-02 PKO - Prezes Zarządu
Papierski Jakub Członek RN 2014-04-02 PKO - Wiceprezes Zarządu
- Przewodniczący RN
Drabikowski Bartosz Członek RN 2014-04-02 -
Alicki, Piotr Stanisław Członek RN 2014-04-02 -
Borys Paweł Członek RN 2014-04-02 -
Orlikowski Jarosław Członek RN 2014-04-02 KINKASO - Wiceprezes Zarządu

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Höyheim Asbjörn Członek RN 2013-08-08 -
Höyheim Asbjörn Członek RN 2013-08-08 -
Siksnis Valdis Członek RN 2012-05-24 -
Siksnis Valdis Członek RN 2012-05-24 -
Leikola Ossi Wiceprzewodniczący RN 2011-09-05 -
Leikola Ossi Wiceprzewodniczący RN 2011-09-05 -
Domaradzka Agnieszka Wiceprezes Zarządu 2009-01-14 2012-10-18 - Członek Zarządu
Domaradzka Agnieszka Wiceprezes Zarządu 2009-01-14 - Członek Zarządu
Misiak Tomasz Wiceprezes Zarządu 2008-09-01 2012-05-24 -
Misiak Tomasz Wiceprezes Zarządu 2008-09-01 -
Wańkowicz Jacek Członek RN 2007-05-17 -
Höyheim Asbjörn Członek RN 2007-05-17 -
Wańkowicz Jacek Członek RN 2007-05-17 -
Juhana, Hirsto Janne Wiceprezes Zarządu 2007-01-01 2008-12-31 -
Juhana, Hirsto Janne Wiceprezes Zarządu 2007-01-01 -
Papierak, Wojciech Bartłomiej Wiceprezes Zarządu 2006-11-01 2008-06-30 -
Papierak Wojciech Wiceprezes Zarządu 2006-11-01 2008-06-30 -
Zwara Andrzej Członek RN 2006-05-11 2008-06-12 -
Zwara Andrzej Członek RN 2006-05-11 -
Winther, Henrik Bernhard Członek RN 2005-05-12 2012-05-24 -
Mogensen Henrik Członek RN 2005-05-12 2007-05-17 -
Tuomi Esa Członek RN 2005-05-12 -
Winther, Henrik Bernhard Członek RN 2005-05-12 -
Mogensen Henrik Członek RN 2005-05-12 -
Tuomi Esa Członek RN 2005-05-12 -
Osewska-Mądry Emilia Członek RN 2005-05-12 -
Osewska-Mądry Emilia Członek RN 2005-05-12 -
Ojala Kari Członek Zarządu / ds. Kontroli Ryzyka 2005-01-01 2006-12-31 -
Ojala Kari Członek Zarządu 2005-01-01 2006-12-31 -
Kwiatkowski Eugeniusz Członek RN 2004-06-03 -
Kwiatkowski Eugeniusz Członek RN 2004-06-03 -
Rudnicka Anna Członek Zarządu 2003-06-26 -
Rudnicka Anna Członek Zarządu 2003-06-26 -
Krarup Thorleif Członek RN 2003-01-08 2004-02-11 -
Krarup Thorleif Członek RN 2003-01-08 -
Kiciński Włodzimierz Prezes Zarządu 2002-08-01 2011-11-10 -
Kiciński Włodzimierz Prezes Zarządu 2002-08-01 2011-11-10 -
Aziewicz Tadeusz Członek RN 2002-08-01 2005-05-12 -
Gryboś Gabriela Członek RN 2002-08-01 2004-01-01 -
Gryboś Gabriela Członek RN 2002-08-01 -
Dobrzyniecki Maciej Członek RN 2002-08-01 -
Aziewicz Tadeusz Członek RN 2002-08-01 -
Dobrzyniecki Maciej Członek RN 2002-08-01 -
Höyheim Asbjörn Wiceprezes Zarządu 2002-04-15 2006-08-23 -
Höyheim Asbjörn Wiceprezes Zarządu 2002-04-15 -
Bogucki Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2002-02-20 -
Głowacki Kazimierz Wiceprezes Zarządu 2002-01-17 2005-10-20 -
Lundgren Stefan Wiceprezes Zarządu 2002-01-17 2005-01-01 -
Lundgren Stefan Wiceprezes Zarządu 2002-01-17 -
Głowacki Kazimierz Wiceprezes Zarządu 2002-01-17 -
Żygowski Sławomir Wiceprezes Zarządu 2012-10-18 -
Neckmar Thomas Wiceprzewodniczący RN 2011-09-05 -
Miller Paweł Członek RN 2006-11-16 -
Głuchowski Marek Członek RN 2006-04-18 KOMPAP - Członek RN
Rasmussen Michael Członek RN 2005-05-13 -
Sigward, Hans Jörgen Wiceprezes Zarządu 2003-04-24 -
Viitanen Heikki Członek RN 2003-01-08 -
Foxenius Mikael Wiceprezes Zarządu 2001-06-28 -
Torebko Teresa Wiceprezes Zarządu 2001-02-28 -
Szyszko Roman Wiceprezes Zarządu 2001-01-15 -
Päivinen Rauno Członek RN -
Głuchowski Marek Członek RN KOMPAP - Członek RN
Östberg Claes Członek RN -
Sigward, Hans Jörgen Wiceprezes Zarządu -
Żygowski Sławomir Wiceprezes Zarządu / pełniący obowiązki prezeza zarządu -
Miller Paweł Członek RN -
Östberg Claes Członek RN -
Päivinen Rauno Członek RN -
Rasmussen Michael Członek RN -
Viitanen Heikki Członek RN -
Neckmar Thomas Wiceprzewodniczący RN -

Zatrudnienie

Spółka
2011 2 333 -
2010 2 219 -
2009 1 864 -
2008 1 741 -
2007 1 250 2007-12-31
2006 982 2006-12-31
2004 872 2004-12-31
2003 982 2003-12-31
2002 477 -
2001 535 -
1999 216 -
1998 195 -
1997 188 -
1996 163 -
1995 124 -
1994 112 -
Grupa
2013 1 958 -
2012 2 011 -
2004 872 2004-12-31
2003 982 2003-12-31
2002 481 -
2001 534 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.