6,7800 zł
1,19% 0,0800 zł
Mercor SA (MCR)

Ludzie - MERCOR

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Krempeć Krzysztof Prezes Zarządu 2008-04-01 -
Lipiński Jakub Wiceprezes Zarządu 2017-02-15 -
Kamiński Tomasz Członek Zarządu 2017-02-15 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Myrda Lucjan Przewodniczący RN 2007-05-25 -
Rutowski Tomasz Członek RN 2007-05-25 -
Popinigis Marian Członek RN 2009-11-10 BLIRT - Prezes Zarządu
Karski Eryk Członek RN 2011-09-23 GINOROSS - Członek RN
Żmijewski Błażej Członek RN 2012-09-11 -
Żbikowski Karol Członek RN 2017-09-26 PLATIGE - Prezes Zarządu
ELBUDOWA - Przewodniczący RN
PROCHEM - Wiceprzewodniczący RN
BBI_DEV - Członek RN
BEST - Członek RN
Cierkowski Tomasz Członek RN 2017-09-26 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Augustyniak Piotr Członek RN 2012-09-11 -
Wlezień Aleksander Członek RN 2009-10-13 2009-11-05 -
Wlezień Aleksander Członek RN 2009-10-13 -
Jabłoński Robert Członek Zarządu 2009-03-17 2011-04-19 -
Jabłoński Robert Członek Zarządu 2009-03-17 -
Żmijewski Błażej Członek RN 2008-07-10 2009-10-06 -
Żmijewski Błażej Członek RN 2008-07-10 -
Brudnicki Jan Członek RN 2008-06-30 2010-10-21 -
Brudnicki Jan Członek RN 2008-06-30 -
Lisewski Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2008-04-01 2017-02-16 -
Lisewski Grzegorz Członek Zarządu / Dyrektor Finansowy 2008-04-01 -
Górski Wojciech Członek RN 2008-03-28 2012-09-11 -
Górski Wojciech Członek RN 2008-03-28 -
Ryzenko, Jakub Sergiusz Członek RN 2007-07-04 2008-06-30 -
Ryzenko, Jakub Sergiusz Członek RN 2007-07-04 2008-06-30 -
Krawczyk Krzysztof Członek RN 2007-05-25 2012-09-11 -
Żmijewski Błażej Członek RN 2007-05-25 2008-06-30 -
Popinigis Marian Prezes Zarządu 2007-05-25 2008-03-31 BLIRT - Prezes Zarządu
Popinigis Marian Prezes Zarządu 2007-05-25 2008-03-31 BLIRT - Prezes Zarządu
Krempeć Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2007-05-25 2008-03-31 -
Lisewski Grzegorz Członek Zarządu / Dyrektor Finansowy 2007-05-25 2008-03-31 -
Chałaczkiewicz Michał Członek RN 2007-05-25 2008-03-10 -
Żmijewski Błażej Członek RN 2007-05-25 -
Krawczyk Krzysztof Członek RN 2007-05-25 -
Chałaczkiewicz Michał Członek RN 2007-05-25 -
Nagulewicz Grzegorz Wiceprzewodniczący RN 2007-05-25 -

Zatrudnienie

Spółka
2016 401 -
2015 341 -
2014 312 -
2013 44 -
2006 550 -
2005 411 -
2004 355 -
2003 267 -
2002 211 -
Grupa
2015 341 -
2013 281 -
2006 849 -
2005 758 -
2004 363 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.