2,2200 zł
-9,76% -0,2400 zł
Auga Group AB (AUG)

Ludzie - AUGA

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Misiunas Dalius Prezes Zarządu 2019-06-17 -
Steele Murray Członek Zarządu 2019-06-17 -
Cyba Andrej Członek Zarządu 2019-06-17 -
Krakauskas Tomas Członek Zarządu 2019-06-17 -
Tod Michaela Członek Zarządu 2021-04-30 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kučinskas Tomas Członek Zarządu 2019-06-17 2021-04-29 -
Jonaitytė Agne Członek Zarządu 2017-02-08 2019-06-17 -
Kestutis Juscius Członek RN 2015-06-22 -
Kestutis Juscius Członek RN 2015-06-22 -
Lasas Vladas Przewodniczący RN 2015-05-14 2019-06-17 -
Lasas Vladas Członek RN 2015-05-14 -
Jurgelenas Saulius Prezes Zarządu 2014-08-28 2015-12-31 -
Jurgelenas Saulius Prezes Zarządu 2014-08-28 -
Bakas Marijus Członek Zarządu 2014-05-14 2019-06-17 -
Bulzgys Linas Członek Zarządu 2014-05-14 2019-06-17 -
Navickas Liudas Członek RN 2014-03-13 2019-06-17 -
Rudzkis Rimantas Członek RN 2014-03-13 2019-06-17 -
Juščius Kęstutis Prezes Zarządu 2014-03-13 2014-03-13 -
Juščius Kęstutis Przewodniczący RN 2014-03-13 -
Navickas Liudas Członek RN 2014-03-13 -
Buivydas Vytautas Członek Zarządu 2013-04-30 2017-02-08 -
Buivydas Vytautas Członek Zarządu 2013-04-30 -
Žiemelis Gediminas Członek RN 2011-07-07 2019-06-17 -
Sanikovas Aurimias Członek RN 2011-07-07 2019-06-17 -
Strelis Linas Członek Zarządu 2011-07-07 2019-05-23 -
Žutautas Marius Członek Zarządu 2011-07-07 2017-02-08 -
Savičius Domantas Członek Zarządu 2011-07-07 2017-02-08 -
Bagavičius Vladas Członek Zarządu 2011-07-07 2017-02-08 -
Audzevičius Ramunas Przewodniczący RN 2011-07-07 2014-03-13 -
Okinčic Česlav Członek RN 2011-07-07 2014-03-13 -
Balciune Dziuginta Członek RN 2011-07-07 2014-03-13 -
Krasauskas Mamertas Członek Zarządu 2011-07-07 2013-12-31 -
Krasauskas Mamertas Członek Zarządu 2011-07-07 -
Žutautas Marius Członek Zarządu 2011-07-07 -
Krasauskas Mamertas Członek Zarządu 2011-07-07 -
Sanikovas Aurimias Członek RN 2011-07-07 -
Balciune Dziuginta Członek RN 2011-07-07 -
Okinčic Česlav Członek RN 2011-07-07 -
Žiemelis Gediminas Członek RN 2011-07-07 -
Bagavičius Vladas Członek Zarządu 2011-07-07 -
Savičius Domantas Członek Zarządu 2011-07-07 -
Audzevičius Ramunas Przewodniczący RN 2011-07-07 -
Strelis Linas Członek Zarządu 2011-07-07 -

Zatrudnienie

Spółka
Grupa
2019 1 149 -
2018 1 165 -
2017 1 127 -
2015 1 084 -
2014 1 104 -
2013 577 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.