Pol roku keszowania za nami. Jeszcze pol roku. O ze grubas chcial wyjsc to wyszedl przy 2.08 jakos sierpniu . Wiazana tran. 1 mln papiera. I cos przypuszczam ze devilek i wykres bardzo dobrze o tym wiedza...bo...Praca Praca Praca. Czekamy dalej na Vat jak nie bedzie sladu to nalezyty wzrosty beda jak nie to stara strategia ... im nizej tym trudniej wybic . Pamietajcie o tym a zniechecenie coraz wieksze... niestety przestrzen do spadkow jest ... a potencjal wzrostowy pomalu sie obniza...moze jakis skup przez ABCdate ... tylko nie taki jak na MCI bo do grudnia jest przerwa...:)