nie chcę wieszczyć spadków bo wcale nie muszą dalsze nastąpić, natomiast to co napisał Białoczerwony w kwestii us to że abc data zaczęła sprawdzać dostawców to nie jest wcale tak różowo a dlatego że.
1.białoczerwony jest abc datą i kupuje od devilka towar. devilek wysyła do abc daty co miesiąc deklarację vat 7 oraz potwierdzenie przelewu.
2.devilek towar który sprzedał do abc daty kupił od wykresa ale wykresa nie ma prawa sprawdzić bo nie wie kto jest dostawcą białoczerwonego :)
3.wykres nie płaci vatu i ma kontrolę ze skarbówki, co się dzieje dalej ?
firma wykresa pada bo nie ma kasy na vacik, idą do kogo ? do następnego w kolejce czyli do devilka który też pada bo nie ma kasy na kolejne opłaty, idą potem do białoczerwonego który ma kasę :)