Tak łopatologicznie masz firme z a ktora zaplaciłes kiljaset tysiecy, co roku wyplaca Ci 200tys dywidendy, chciales ja sprzedac ale nie bylo chetnych wiec co robisz albo czerpiesz profity próbując ja rozwinąc albo sprzedajesz po c/z 5. Ja bym trzymał dalej, Ty byś sprzedał na siłę wg Ciebie moja decyzja to porażka a Twoja to sukces? Oki co dalej masz ten milion i co wplacasz do banku na 4% czy pozyczasz komuś na 8% za obligii jak to robi MCI, bo przecież na oku nic nie masz a i kasy już sporo w spółce. Wiec...