Nie musi pomagać żaden rozsądny człowiek nie siedzi na społce 8h dziennie i nie sledzi notowań chyba ze gra dt albo inaczej spekuluje. Ktoś kto trzyma akcje 5 lat czy dluzej ma to gdzies. Mówisz ze ubiera drobnych na Dacie? Jakich? Jak tu dawno nie ma drobnych ani na Dacie zresztą nie tylko na niej. Widac to wlasnie po forach na ktore sie powolujesz tu na bankierze ile osob pisze, na parkiecie o niebieskim folwarku nawet nie wspomnę ;)