> ilość (nie)piszących na forach nijak się ma (moim zdanie!) jako argument - na wielu forach mnóstwo osób często pisze o odjeździe pociągu, o odpałach czy rakietach, i co z tego wynika? ano nic...
Zerknij sobie na forum parkiety na lat 2007-2008 i zobacz ile wpisow przybywało gdy trafilem na banana