Napisze prosto ze kurs jest tak nisko to wina grubasow. W Polce grubasow mlodych nie ma. A czym sie tu chwalic jak kazdy ma strate na dacie.? Pitolenie o Vacie sie przejada... pisz dobre informacje i zle informacje jak beda sprawdzone. Za duzo. A czy pisze nerwowo - tak a dlaczego ? Bo kirs jest nisko? A dlaczego ? Bo sobie pogrywacie? A dlaczego? Bo jestescie Kapitalistami... tyle watek opuszczam ... a pochwale tez bo merytorycznie pisaliscie i wezme to sobie do pamieci