Wow! Brawo Wykres! Masz klasę i jaja! Chętnie Cię czytam i rzadko piszę na forum, ale teraz mi zaimponowałeś! Na głupie i wredne pytanie investa dałeś naprawdę mądrą i ciętą ripostę! Tak trzymaj! Ja też czekam, kiedy napiszesz, że już warto akumulować ABC.