Jak jeszcze studiowalem ...5 lat ... a siedze w niej od roku ... bo najpierw trzeba sie nauczyc i zarobic zeby potem ewentualnie pomnazac majatek... a wykres duzo powie o spolce i komunikaty z kazdego roku jaki sa publikowane i raporty... czasami wystarczy dwie godziny poswiecic prasie zeby zglebic co bylo... a co bedzie to tylko wiedza gwiazdy...