Bo zeszla na groszowki i stala jest atrakcyjna dla spekulantow...a ze sypia to dobrze ... znajac realia kupuja wyzej i sprzedaja nizej robiac na tym papierze strate az bedzie lawina i czekaja ponizej 2 zl...jak sie nasyca to odpali... tak dziala atrakcyjny kurs i dwa noze na wykresie... taki schemat jak na newconnect zaczyna sie na SWIG80 robic.. jest na to jedno slowo Hańba i konsekwencja spadku kursu z 3 zł na obecne poziomy... moje zdanie jest takie ze trzymam spolke bo rynek jest perspektywicznu a jesli chodzi o chinskiego partnera to w Azji jest wieksza potega niz Zachodnie koncerny mobilne i elektroniczne... z reszta Amerykanie od nich biora podzespoly to o czyms swiadczy
...