O moze juz tym vatem koniec...bylo stanowisko zarzadu i czego drazycie temat... ja cos czuje ze macie akcje kupione na dolku i ktos wam trzyma ten kurs zeby nie ucieklo za bardzo do przodu... wchodzicie w miedzy czasie w inne spolki i potem znowu na date...ktos tam sobie siedzi i klika...robcie tak dalej to zostanie sami z papierem...w koncu to i tak nie wasza kasa tylko funduszu...