poczytałem wasze posty BC i Wykresa i ciągle nic nie wiadomo. Wasza wiedza na temat giełdy jest znacznie większa niż moja, BC zna dobrze MCI a ja znam dosyć dobrze abc datę to niestety nie pomaga. Wykres miał rację, mogłem znacznie wcześniej wyjść z dużym zyskiem. Nie uważam że popełniłem błąd, nigdzie nie ma śladu by data szła w złą stronę a wręcz przeciwnie. Niestety problem jest jeden główny a właściwie to dwa :
1.Ktoś cały czas od bardzo dawna wychodzi, to prowadzi do frustracji wszystkich inwestorów. Nie wiadomo czy to jeden fund czy więcej podprogowych
2.Brak nowego kapitału a to już jest spowodowane wieloma czynnikami a dodatkowo doszedł strach przed fiskusem