Dnia 2016-10-28 o godz. 09:00 ~devilek napisał(a):
> poczytałem wasze posty BC i Wykresa i ciągle nic nie wiadomo. Wasza wiedza na temat giełdy jest znacznie większa niż moja, BC zna dobrze MCI a ja znam dosyć dobrze abc datę to niestety nie pomaga. Wykres miał rację, mogłem znacznie wcześniej wyjść z dużym zyskiem. Nie uważam że popełniłem błąd, nigdzie nie ma śladu by data szła w złą stronę a wręcz przeciwnie. Niestety problem jest jeden główny a właściwie to dwa :
> 1.Ktoś cały czas od bardzo dawna wychodzi, to prowadzi do frustracji wszystkich inwestorów. Nie wiadomo czy to jeden fund czy więcej podprogowych
> 2.Brak nowego kapitału a to już jest spowodowane wieloma czynnikami a dodatkowo doszedł strach przed fiskusem
ad. 1 - mozliwe, ze podprogowi, ale też mozliwe, że jakis drobny (lub spółdzielenka drobnych) z duzym wolumenem tak kombinuje. Fundy maja czas i moga czekac...
ad. 2 - pełna zgoda