Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: info od CDP - male podsumowanie z mojej strony

Zgłoś do moderatora
Dnia 2010-09-17 o godz. 19:50 mike-cdp napisał(a):

> Informacja o tym wkrotce na GOG.com (prosze nie robic
> paniki po przeczytaniu informacji tam umieszczonych:).

Szczerze? Jest to kolosalny dick move z waszej strony, gracze JUŻ są wkurzeni po tym, jak ten post do nich dotarł i nie wiadomo co zrobią. Walnęliście sobie w stopę z grubego kalibru i "nie wiem jak, ale musicie to odkręcić". "proszę nie robić paniki", dobre sobie... dosłownie poprzedniego dnia serwery APB zostały oficjalnie zamknięte, a developer poszedł z torbami już miesiąc wcześniej, więc jak ludzie mają nie robić paniki po wiadomości "O HAI, zamykamy interes, sorry, miło było, może wrócimy, może nie"?! Od razu widzi im się analogiczny scenariusz - firma odpowiedzialna zwija szmaty i zamyka interes, kto się załapał na kupno gier, ten się załapał, a cała reszta może iść i się ganiać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -0,83% 185,52 2021-11-26 17:03:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.