Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: info od CDP - male podsumowanie z mojej strony

Zgłoś do moderatora
Dnia 2010-09-17 o godz. 12:23 mario2764 napisał(a):
> Mike, a możesz tak bardziej konkretnie przybliżyć, na co
> potrzebne było to dofinansowanie (produkcja/promocja
> Wiedźmina, serwery dla gog'a, licencje na nowe gry,
> czy coś innego???).

Glownie dzialania rozwojowe, ale nie moge zdradzic szczegolow. W przyszlym roku stopniowo bedzie widac na co przeznaczylismy te pieniadze wraz z pojawianiem sie oficjalnych informacji. Byc moze (nie wiem dokladnie jak to jest tam finalnie opisane) pewne wskazowki moga znajdowac sie w prospekcie.

MK

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -3,21% 179,06 2021-12-02 13:22:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.