Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: info od CDP - male podsumowanie z mojej strony

Dnia 2010-09-17 o godz. 14:25 mario2764 napisał(a):
> Nie jestem pracownikiem, ani nie działam na usługach CDP.
> Tylko skończony debil mógł wymyśleć taką teorię i tylko
> kompletny idiota może w nią wierzyć. Z zasady nie obrażam
> ludzi, ale może dementowanie podobnych wypowiedzi w
> kulturalny sposób okazuje się niewystarczające.
Zgadzam się
> z tym, że nie wszyscy na forum jesteśmy baranami, ale Twoja
> wypo

Obrazając i wyzywajac mnie jednoznacznie pan zlamal te zasade.Tym bardziej , ze ja pana ani razu nie obraziłem.
Za kazdym razem bez wyjatku jak tylko jest jakies info pan jako pierwszy to wkleja na forum parkietu i bankiera.Ba, nawet informuje ze zaraz bedzie stanowisko zarzadu.
Skad zwykły akcjonariusz moze miec dostep do takich informacji.
Skad takie uprzywilejowanie?
Analizuje wszystkie pana wypowiedzi jako mario oraz na parkiecie jako sinuhe.Robie to bardzo skrupulatnie .I jawi mi sie rczeczywisty obraz pana intencji.
Kazdy kogo okradziono w tak jaskrawy sposób byłby zdenerwowany i domagał sie jakis wyjasnien czy usprawiedliwienia tego haniebnego zachowania .
Z panskiej zas strony sa tylko usmieszki i kpenie z ludzi.Dla kadego moze to wydac sie niezrozumiałe i dziwne.Chyba ze ktos lubi jak sie go oszukuje i czerpie z tego dziwna przyjemnosc.
jesli jest tak jak pan pisze ze ma pan akcje tej sponiewieranej spólki to na logike w pana interesie powinno byc ukrócenie takich praktyk.
Jest zas akurat odwrotnie.Do tego jak sie to panstwu wytyka to jest agresja i wyzwiska.
Forum publiczne jakim jest Bankiers słuzy wymianie pogladów.
Ja tylko operuje na oficjalnych działaniach przedstawicieli spólki OPTIMUS i dokonuje rozliczenia ich czynów.
Zas pan skupia sie wyłacznie na dezawuowaniu mojej osoby i obrazaniu mnie.
Wiem ze internet jest anonimowy ale to nie upowaznia nikogo do takiego zachowania.
tym bardziej kogos kto w tak jednoznacznie jaskrawy sposób identyfikuje sie z działaniami kierownictwa spólki Optimus.
Jesli panu nie przeszkadza postepowania pana Kicinskiego , a nawet popiera to dla kazdego normalnie myslacego człowieka istotne staje sie pytanie dlaczego działa pan wbrew swojemu intersowi-w koncu odbywa sie to równiez pana kosztem.
I prosze nie odpowiadac mi bajeczkami jak pan Kicinski ze liczy sie tylko długoterminowa strategia.
jesli liczy sie tylko taka strategia to i pan Kicinski powinien działac długofalowo .W koncu o warrantach ABC DATY nie wie od dzis , a co najmniej od 2009 roku czyli połączenia z Optimusem CD Projektu
Cała afera z wyemitowanymi warrantami odbywa sie kosztem naszym drobnych akcjonariuszy spólki OPTIMUS SA.
I my płacimy za to cene i wszystko to jest robione naszym kosztem
i jeszcze raz powtórze wyzwiska nie sa argumentem
Chyba ze sie nie ma w tak oczywistej sprawie argumentów i pozostaje ten jedyny z którego pan trzy krotnie wykorzystał.

Okradziony

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -0,83% 185,52 2021-11-26 17:03:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.