Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: info od CDP - male podsumowanie z mojej strony

Zgłoś do moderatora

Zdecydowanie za miare sukcesu w branzy gier uwaza sie wielkosc sprzedanego nakladu.

W wikipedycznej liscie (zdecydowanie niepelnej) wiedzmin nie tak dawno byl w okolicach 50 miejsca najlepiej sprzedajacych sie gier wszechczasow na PC:)

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_best-selling_PC_video_games

Artykul nie ma zupdatewanej ilosci na 1.5 mln. Ale mysle, ze pozycja bardzo nie bedzie sie roznic.

Odnosnie zarobku na W2 - nic nie moge powiedziec, bo bylo by to prognoza. Odnosnie zas celow biznesowych zwiazanych z W1, mozna o tym posluchac np tu:

http://www.tvncnbc.pl/wiedzmin-powraca,6453343,24,klip.html#

(gdzies w okolicach 8 minuty).

MK

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 0,33% 186,20 2021-12-08 17:01:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.