Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: info od CDP - male podsumowanie z mojej strony

Zgłoś do moderatora
tu nie chodzi oto czy dzis jutro czy pojutrze tylko pewne zasady etyki chyba istnieja wiec my jako akcjonariusze mymy prawo wymagac profesinalnego podejscia do kazdego z nas a czy ktos stracil czy nie nie ma tu znaczenia

ja tez zaczolem inwestowac w ta spolke z zamiarem dlugoterminowym ale nasuwa sie pytanie czy nasza spolka spelni wszystkie pokladane w niej nadzieje by czasem nie bylo tak ze na koncu tego lancuszka my jako ostani zostaniemy na tak zwanym lodzie bo cos ktos nie dopowiedzial czy spolka nie przekazala szczerych intencji swoich dzialan zbyt pozno

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -1,54% 179,94 2021-12-01 14:37:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.