Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: info od CDP - male podsumowanie z mojej strony

Zgłoś do moderatora
Dnia 2010-09-16 o godz. 23:20 ~biz napisał(a):
> Witam Panie Michale,
w poprzednim wątku zadałem to pytanie
> i tym razem je ponawiam.
Chciałbym się dowiedzieć czy mówi
> coś Panu fundusz GEM i czy Optimus ma z nim coś
> wspólnego...
Z góry dziękuje za odpowiedź, sądzę że wielu z
> obecnych tu inwestorów interesuje ta kwestia.
Pozdrawiam,
> biz

Nic mi nie mowi, ale prosze pamietac, ze nie zajmuje sie strona realizacji transakcji gieldowych w naszej spolce. Na pewno gdy bedzie znana nazwa instytucji finansowej ktora w nas zainwestowala dowiedza sie Panstwo o tym (droga oficjalna).

Pozdr
MK

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 0,81% 181,46 2021-12-03 17:02:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.