Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: info od CDP - male podsumowanie z mojej strony

Zgłoś do moderatora
Nie jestem pracownikiem, ani nie działam na usługach CDP. Tylko skończony debil mógł wymyśleć taką teorię i tylko kompletny idiota może w nią wierzyć. Z zasady nie obrażam ludzi, ale może dementowanie podobnych wypowiedzi w kulturalny sposób okazuje się niewystarczające.
Zgadzam się z tym, że nie wszyscy na forum jesteśmy baranami, ale Twoja wypowiedź, panie Okradziony świadczy o tym, że jednak zdarzają się wyjątki.

(Przepraszam, że wypowiedź zaśmieca wątek, ale nie chciałem pozostawiać tak głupiego postu bez komentarza).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 0,33% 186,20 2021-12-08 17:01:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.