Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: info od CDP - dwa pytania

Zgłoś do moderatora
1. Czy konferencje CD Project sa otwarte? tzn. czy kazdy zainteresowany moze na nie przyjsc... czy potrzeba zaproszen (jak mozna zdobyc?)?

2. Dlaczego wlasciwie "przejecie" Optimusa i przejecie dlugow/zobowiazan itd. zamiast wlasna emisja? Dopiero aktualne warranty chyba daja "wolne srodki" a poprzednie - jedynie zwiekszaja zadluzenie? Czy moze nie dotarlem do jakichs istotnych informacji... Napewno szybciej... ale...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 0,81% 181,46 2021-12-03 17:02:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.