Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: info od CDP - male podsumowanie z mojej strony

Zgłoś do moderatora
Dnia 2010-09-16 o godz. 23:50 ~Leon napisał(a):
> Mam pytanie odnośnie strategii wprowadzania nowych gier na
> rynek przez Was.
Czy nie warto byłoby się rozglądnąć za
> jakąś produkcją gry FPP lub TPP? Takie gry maja najwięcej
> zwolenników. Myślę że, można by było pokusić się o próbę
> wykorzystania postaci Wiedźmina do produkcji gry w stylu
> Assassin's Creed. To mógłby być większy hit nawet
> od Wiedźmina RPG.

Prosze pamietac, ze im bardziej "mainstream'owy" gatunek tym mniej zaczyna liczyc sie jakosc gry (mniej swiadomi konsumenci) a bardziej wysykosci nakladow na marketing. Dodatkowo im bardziej mainstream'owy tym bardziej zatloczony. Pytanie czy walczyc o to aby byc nr jeden w w gatunku o odrobine (niewiele) mniejszym potencjale, czy w szerszym segmencie walczyc o to aby byc w top 5-10 produkcji. My znamy odpowiedz;)

Prosze tez pamietac, ze gatunek RPG jest tez dlatego mniej zatloczony, iz jest to praktycznie najtrudniejszy do produkcji gatunek gier komputerowych (gdyz jako jedyny pretenduje do odzwierciedlenia zywego, prawdziwego swiata). Duze koncerny boja sie tego gatunku wlasnie ze wzgledu na jego kompleksowosc i trudnosci produkcyjne. My sie nie boimy;) i jako mniejsza firma wykorzystujemy nasz know-how i talent czlonkow naszego zespolu jako przewage konkurencyjna - skutecznie jak na razie;)

MK

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -2,70% 180,00 2021-12-02 17:01:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.