Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: info od CDP - male podsumowanie z mojej strony

Zgłoś do moderatora
Nie rozumiem jednej rzeczy. Mówi Pan że nie może wspominać o tym co ma być. Powiedzmy że rozumiem ten fakt. Moje pytanie brzmi następująco:

-Dlaczego w takim razie mówiliście że nie będzie emisji nowych akcji?


Pozdrawiam i czekam na odpowiedź (myślę że nie tylko ja). Czasami lepiej nazwać rzeczy po imienu i wtedy wszyscy będą mogli przełknąć goryczkę która ostatnimi czasy się tu snuje. Prawda jest bolesna lecz także potrafi leczyć rany. Nie postępujcie z nami jak Ruscy z Polakami. Proszę pana bardzo o szczerą odpowiedź.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 0,81% 181,46 2021-12-03 17:02:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.