Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: info od CDP - male podsumowanie z mojej strony

Zgłoś do moderatora
Dnia 2010-09-17 o godz. 16:11 ~Okradziony napisał(a):

>Pan Kicinski powinien na nie odpowiedziec
> gdyz to pytanie dotyczy czasu przeszłego i nie moze sie
> wymigiwac od odpowiedzi

Widze, ze watek Mario, ktory rzekomo ma byc naszym pracownikiem powrocil:)

Otoz Pan Mario nie jest naszym pracownikiem, osobiscie spotkalem go pierwszy raz na ostatnim walnym. Przenikliwosc i ocena sytuacji przez Mario jest rzeczywiscie zdecydowanie powyzej przecietnej. Czego moge mu tylko pogratulowac, tym bardziej, ze z tego co wiem (rozmawialismy na walnym w trakcie wycieczki po firmie, napisze od razu aby ukrucic teorie spiskowe:) zawodowo zupelnie nie ma do czynienia z ta branza, ktora nota bene ma swoja specyfike. Naprawde tylko pogratulowac.

Swoja droga Mario byl wsrod tych bardzo nielicznych osob ktore stawily sie na walne. Osobiscie bardzo polecam takie postepowanie, daje to mozliwosc osobistego spotknia i porozmawiania i obejrzenia naszej firmy i lepszego zrozumienia prowadzonej przez nas dzialalnosci.

MK

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -8,25% 175,72 2021-11-30 09:30:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.